Wczasy w Gryfie

Sposób na przyjemny wypoczynek!

UZDROWISKOWA CZĘŚĆ MIASTA

Tuż przy Parku Nadmorskim, w odległości 100m od plaży
i to wszystko w rozsądnej cenie.

Jeżeli planujesz pobyt nad morzem, przy szerokiej piaszczystej plaży i lubisz domową kuchnię, chcesz skorzystać z zabiegów dla zdrowia lub zadbać o dobry wygląd, przyjedź na wypoczynek do Gryfa.

DOBRA I PRZYSTĘPNA OFERTA

Ośrodek Wypoczynkowy w Kołobrzegu Gryf oddaje do dyspozycji swoich Gości 215 miejsc noclegowych w pokojach 1 lub 2 osobowych, apartamentach z balkonami, a także w pokojach rodzinnych 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę, telewizor z TV SAT oraz telefon z pocztą głosową.

Lubisz piesze wędrówki, ale wspinaczka nawet na małe wzniesienia męczy Twoje stawy. Zależy Ci na czystym powietrzu i kontakcie z naturą, a szum morza oraz piękne zachody słońca wspaniale Cię relaksują. Wybierz turnus rehabilitacyjny nad morzem w Gryfie.

ZADBAJ O SIEBIE I ODZYSKAJ SIŁY WITALNE

Zapraszamy do naszej Bazy Zabiegowej, gdzie wstępne badanie lekarskie pozwoli ustalić ilość zabiegów oraz zaplanować ich harmonogram. W wolnych chwilach możesz korzystać z dobrodziejstw talasoterapii, zupełnie za darmo. Spaceruj na świeżym powietrzu, aby nadmorski mikroklimat pomógł Twojemu organizmowi odzyskać energię.

DOMOWA KUCHNIA

W restauracji Gryf I serwujemy najlepsze smaki kuchni polskiej i europejskiej. Urozmaicone menu zadowoli gusta małych i dużych smakoszy.

Planujesz rodzinną imprezę, spotkanie biznesowe, integracyjne lub uroczysty bankiet? Skorzystaj z naszego doświadczenia i bądź pewny, że dobrze zadbamy o podniebienia oraz dobry nastrój Twoich Gości.

W chwilach wolnego czasu na filiżankę aromatycznej kawy i odrobinę dobrej muzyki zaprasza nasza kawiarnia.

Gryf Rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy nad morzem

Aktualna oferta pobytowa

Zima 2024 nad morzem
5 dni
Cena od 965 zł/os. w pok. 2 os.
Zima 2024 nad morzem
7 dni
Cena od 1410 zł/os. w pok. 2 os.
Jesień 2024 nad morzem
5 dni
Cena od 965 zł/os. w pok. 2 os.
Jesień 2024 nad morzem
7 dni
Cena od 1410 zł/os. w pok. 2 os.
Boże Narodzenie nad morzem
Cena od 934 zł/os. w pok. 2 os.
Sylwester nad morzem
Cena od 585 zł/os. w pok. 2 os.